Welcome! Register or Login       Visit Us:   
Search this site:  
Reporting on: 6,961 meets 1,046,150 performances
 
 
 

Groups B & E

Wednesday, January 5, 2022    Location: St. Anthony's HS
 
Team:  Boys | Girls | Combined
 
Event Group: 
 
View by:  Overall  |  County Class
Boys Winter Track 21/22

Race: Finals(Open)     Event: 55 M

Place Time Name Grade School 
1 06.9 h Jahrel Rimpel 12 VS Central  
2 07.1 h Jaden Bloom 14 Long Beach  
3 07.1 h Jefferson Tamarca 12 Uniondale  
4 07.1 h Fortune Uzo 11 VS Central  
5 07.1 h Joseph Green 11 Port Washington  
6 07.1 h Brandon Munroe 12 VS Central  
 

Race: Prelims(Open)     Event: 55 M

Place Time Name Grade School 
1 06.9 h Jahrel Rimpel 12 VS Central  
2 07.1 h Jefferson Tamarca 12 Uniondale  
3 07.1 h Joseph Green 11 Port Washington  
4 07.2 h Brandon Munroe 12 VS Central  
5 07.2 h Jaden Bloom 14 Long Beach  
6 07.2 h Fortune Uzo 11 VS Central  
7 07.2 h Elan Ben Yosef 12 Plainview Kennedy  
8 07.3 h Devesh Mohan 12 Port Washington  
9 07.3 h Nate Jones 10 Hempstead  
10 07.3 h Daniel Motchourad 12 Port Washington  
11 07.4 h Angel Bran 11 Lawrence  
12 07.4 h Jeremy Hakimi 11 Plainview Kennedy  
13 07.4 h Terell Saint Louis 11 Uniondale  
14 07.4 h Andrew Rom 12 Garden City  
15 07.4 h Luke Jacob 11 New Hyde Park  
16 07.5 h James Raia 9 Garden City  
17 07.5 h Jean Dorestant 12 Uniondale  
18 07.6 h Jeremiah Persaud 10 VS Central  
19 07.6 h Noah Waldman 10 Plainview Kennedy  
20 07.7 h Alexander Do 11 New Hyde Park  
21 07.7 h Brandon Dampman 10 New Hyde Park  
22 07.7 h Kelly Cooper 15 Plainview Kennedy  
23 07.7 h Liam O'Neill 12 East Rockaway  
24 07.8 h Anthony Perkins 11 New Hyde Park  
25 07.9 h Steven Oliveira 11 Island Trees  
26 07.9 h Christian McQueen 10 Long Beach  
27 07.9 h Antonio Sottile 11 Port Washington  
28 07.9 h Louis Cahill 10 Hempstead  
29 07.9 h Joshua Triffleman 12 Port Washington  
30 07.9 h Onome Igbide 12 Port Washington  
31 07.9 h Brian Gayle 11 Hempstead  
32 07.9 h Ethan Carriero 10 Island Trees  
33 07.9 h Michael Bologna 11 Plainview Kennedy  
34 08.0 h Jarell Leitzsey 11 VS Central  
35 08.0 h Jalil Torres 9 VS Central  
36 08.0 h Ethan Wilson 9 New Hyde Park  
37 08.1 h Robert Higgins 9 Port Washington  
38 08.1 h Jeffrey Gracia 12 New Hyde Park  
39 08.1 h Marc Silverstone 10 Plainview Kennedy  
40 08.1 h Nicholas Hickam 9 East Rockaway  
41 08.1 h Samuel Chan 9 Garden City  
42 08.2 h Christopher Louis 11 Uniondale  
43 08.2 h Alejandro Gomez 11 Long Beach  
44 08.2 h Ian Levine 12 Port Washington  
45 08.4 h Lucas O'Connor 10 New Hyde Park  
46 08.4 h Ethan Severance 12 Port Washington  
47 08.4 h Ethan Eliasi 9 Plainview Kennedy  
48 08.5 h Daniel Lee 9 Roslyn  
49 08.5 h Gordon Mun 10 New Hyde Park  
50 08.6 h Patrick Coll 9 Island Trees  
51 08.7 h Jason Flores-jimenez 10 Long Beach  
52 08.7 h Joshua Cooper 10 Island Trees  
53 08.8 h Mason Yiu 10 New Hyde Park  
54 08.8 h Woodmayard Simeon 12 VS Central  
55 08.8 h Devaun Campbell 10 VS Central  
56 09.1 h Andrew Lam 9 Garden City  
57 09.3 h Shann Ramdam 10 New Hyde Park  
58 09.3 h Matias Pozo 9 Roslyn  
59 09.4 h Jesse Mojica 11 Roslyn  
60 09.6 h Daniel Shohdy 9 Garden City  
61 10.7 h Xavier Almonor 12 Uniondale  
62 11.1 h Brendon McMillon 10 Uniondale  
 

Race: Finals(Open)     Event: 55 HH

Place Time Name Grade School 
1 08.8 h Ditrisch Merilan 12 VS Central  
2 08.8 h Brandon Long 12 Uniondale  
3 09.6 h Zachary Davidson 9 Roslyn  
4 10.1 h Luke Christenson 12 Roslyn  
5 10.6 h Moses Lee 11 Roslyn  
 

Race: Prelims(Open)     Event: 55 HH

Place Time Name Grade School 
1 08.5 h Ditrisch Merilan 12 VS Central  
2 08.8 h Brandon Long 12 Uniondale  
3 09.1 h Frankie Gonzalez 11 VS Central  
4 09.6 h Zachary Davidson 9 Roslyn  
5 10.2 h Moses Lee 11 Roslyn  
6 10.2 h Luke Christenson 12 Roslyn  
7 10.5 h Samuel Levine 10 Port Washington  
8 10.5 h Eric Chen 11 Roslyn  
9 10.5 h John Exarhos 11 Wheatley  
10 10.8 h Donald McDonough 9 Garden City  
11 11.0 h Raymond Genova 12 Mineola  
12 11.2 h Theo Burns 12 Locust Valley  
13 11.4 h Anthony Schnaufer 12 Mineola  
14 11.5 h Conor Kelly 11 East Rockaway  
15 12.8 h Joshua Cooper 10 Island Trees  
16 13.8 h Ian Perez 10 Lawrence  
 

Race: Finals(Open)     Event: 300 M

Place Time Name Grade School 
1 36.7 h Jordan Smith 12 Roslyn  
2 37.8 h Brandon Robinson 12 Uniondale  
3 37.9 h Anthony Cuccia 12 Garden City  
4 38.3 h Mark Siebenhuener 12 Plainview Kennedy  
5 38.5 h Brandon Long 12 Uniondale  
6 38.6 h Fortune Uzo 11 VS Central  
7 39.3 h Joseph Green 11 Port Washington  
8 39.7 h Gavin Glasco 11 Roslyn  
9 39.8 h Brandon Munroe 12 VS Central  
10 40.0 h Jahrel Rimpel 12 VS Central  
11 40.2 h Andrew Rom 12 Garden City  
12 40.3 h Jaden Bloom 14 Long Beach  
13 40.9 h Nate Jones 10 Hempstead  
14 41.3 h Elan Ben Yosef 12 Plainview Kennedy  
15 41.4 h Connor Escoffery 10 Garden City  
16 41.5 h Brendan Cucuzza 12 Roslyn  
17 41.7 h Torian Smith 11 Roslyn  
18 42.0 h Julio Rivera 10 VS Central  
19 42.0 h Justin Margulies 9 Roslyn  
20 42.2 h Liam O'Neill 12 East Rockaway  
21 42.6 h Alijah Murray 11 VS Central  
22 43.1 h Kyle Rosenberg 12 Wheatley  
23 43.5 h Louis Cahill 10 Hempstead  
24 43.5 h John Exarhos 11 Wheatley  
25 43.7 h Alessandro Berganza 10 Roslyn  
26 44.1 h Brian Gayle 11 Hempstead  
27 44.3 h Samuel Levine 10 Port Washington  
28 45.4 h Brian Zatorski 11 Lawrence  
29 46.3 h Conor Kelly 11 East Rockaway