Welcome! Register or Login       Visit Us:   
Search this site:  
Reporting on: 6,134 meets 964,740 performances
 
 
 

Section VIII Group C & F

Tuesday, December 11, 2018    Location: St. Anthony's HS
 
Team:  Boys | Girls | Combined
 
Event Group: 
 
View by:  Overall  |  County Class
Boys Winter Track 18/19

Race: Final(Unseeded)     Event: 300 Y

Place Time Name Grade School 
1 43.00 Jeremiah Cochran 11 Long Beach  
 

Race: Final(Open)     Event: 300 M

Place Time Name Grade School 
1 38.33 Andre Leslie 10 Farmingdale  
2 39.03 Brandon Borrelli 12 Calhoun  
3 39.67 Dylan Olson 11 Calhoun  
4 39.82 Jared Martin 11 Herricks  
5 39.84 Reinaldo Powell 11 Elmont  
6 40.35 Bradley Dorcant 11 Malverne  
7 40.43 Cedriss Paillant 12 Elmont  
8 40.66 Joshua Thomas 10 Sewanhaka  
9 40.69 Solomon RichRDS 12 Elmont  
10 40.81 Jeffryn Jimenez 11 VS Central  
11 40.94 Timmy Bosques 12 Malverne  
12 41.07 Horace Lane 12 South Side  
13 41.09 James Vizza 12 North Shore  
14 41.13 Jayson White 12 Malverne  
15 41.15 Paul Mata 10 South Side  
16 41.25 Javier Walker 11 Malverne  
17 41.26 Dominic Miele 10 Lynbrook  
18 41.42 Angel Pinto 12 Mineola  
19 41.58 Antonio Marcello 11 Elmont  
20 41.63 Jephte Joseph 12 Elmont  
21 41.73 Tristan Gilbert 12 Mineola  
22 41.93 Michael Maggio 9 Farmingdale  
23 42.17 Miles Howard 11 VS Central  
24 42.41 Kevin Charles 10 Sewanhaka  
25 42.67 Ryan McNerney 12 South Side  
26 42.73 Rashard Forte 11 Malverne  
27 42.79 Justin McCartney 12 Elmont  
28 43.21 Gavin Rogers 11 Farmingdale  
29 43.37 Liel Sandler 10 Hewlett  
30 43.49 Chris Lo 12 Herricks  
31 43.76 Joshua Hillel 11 Malverne  
32 43.87 Jeremiah Cochran 11 Long Beach  
33 44.05 Robert Ryan 10 Calhoun  
34 44.32 Kevin Leimgruber 12 Carey  
35 44.35 Taj Young 8 Elmont  
36 44.69 Joven Fong 9 Herricks  
37 45.21 Jude Tomas 10 Hewlett  
38 45.51 Matthew Francis 10 Hewlett  
39 46.88 Cameron Murray 9 Elmont  
40 47.53 Michael Langella 11 Mineola  
41 48.91 Laurry Ulysse 10 Elmont  
 

Race: Final(Unseeded)     Event: 300 M

Place Time Name Grade School 
1 41.90 Jonathan Lelis DeSousa 11 Long Beach  
2 42.3 h Jalen Norfleet 11 Sewanhaka  
3 42.90 Emmett De Bruin 11 Long Beach  
4 43.4 h Vis Haripal 11 Carey  
5 43.6 h Nicholas Pili 12 Carey  
6 43.70 Marlon Clarke 12 Long Beach  
7 44.00 Keith Hyland 11 Division Avenue  
8 44.3 h Richardson Antoine 12 Sewanhaka  
9 44.8 h Shahood Ahmad 11 Hewlett  
10 44.8 h Tahj Gibbons 12 Sewanhaka  
11 44.9 h Gianni Mentor 11 Sewanhaka  
12 45.2 h Raymond Burgos 9 Sewanhaka  
13 45.4 h Nicholas Corona 12 Carey  
14 45.4 h Dante Valentini 12 Carey  
15 45.60 Jusai Canty 11 VS Central  
16 45.80 Anthony Cafaro 11 Long Beach  
17 45.9 h Andrew Terziario 12 Mepham  
18 46.3 h James Bodendorf 10 Mepham  
19 46.3 h Brandon DeMarinis 11 Carey  
20 46.70 Jhewel Brathwaite 11 Long Beach  
21 46.90 Allan Conway 9 VS Central  
22 47.00 Brandon Munroe 9 VS Central  
23 47.10 Steven Alexandre 11 VS Central  
24 47.8 h Adil Khalid 11 Sewanhaka  
25 47.9 h Andrew DeMarinis 11 Carey  
26 48.3 h Spencer Astrow 10 Mepham  
27 48.5 h Anthony D'Erasmo 12 Carey  
28 48.50 Jonathan Espinosa 10 VS Central  
29 49.00 Ricky Morales-Maldonado 9 VS Central  
30 49.20 Alexander De La Rosa 10 Division Avenue  
31 50.3 h Teagan Graham 9 Carey  
32 50.90 Tyler Williams 9 VS Central  
33 51.3 h Evan Fotopoulos 11 Carey  
34 51.7 h Hussan Khan 9 Carey  
35 51.80 Jasmeet Sahota 10 Division Avenue  
36 55.00 Marvin Colato 10 Division Avenue  
37 55.7 h Justin Mardorf 9 Hewlett  
38 58.90 Zain Shaikh 9 VS Central  
39 59.7 h Gabriel Acosta 11 Carey