Welcome! Register or Login       Visit Us:   
Search this site:  
Reporting on: 6,961 meets 1,046,150 performances
 
 
 

Class AAA Championships

Tuesday, June 8, 2021    Location: Mitchel Complex
 
Team:  Boys | Girls | Combined
 
Event Group: 
 
View by:  Overall  |  State class
Boys Spring Track 2021

Race: Finals(Open)     Event: 100 M

Place Time Name Grade School 
1 11.13 Jaden Mason 12 Freeport  
2 11.17 Kazeem Scott 10 Freeport  
3 11.43 Isaiah Lee 12 Uniondale  
4 11.49 James Kramer 12 Syosset  
5 11.50 Joshua Gordon 12 Farmingdale  
6 11.53 Carl Bacette 12 Farmingdale  
7 11.70 Anthony Cuccia 11 Garden City  
8 11.77 Mark Siebenhuener 11 Plainview Kennedy  
9 11.97 Christopher Roukis 10 Garden City  
 

Race: Prelims(Open)     Event: 100 M

Place Time Name Grade School 
1 11.21 Jaden Mason 12 Freeport  
2 11.29 Kazeem Scott 10 Freeport  
3 11.54 Joshua Gordon 12 Farmingdale  
4 11.57 Carl Bacette 12 Farmingdale  
5 11.59 James Kramer 12 Syosset  
6 11.61 Isaiah Lee 12 Uniondale  
7 11.75 Mark Siebenhuener 11 Plainview Kennedy  
8 11.80 Anthony Cuccia 11 Garden City  
9 11.83 Christopher Roukis 10 Garden City  
10 11.84 Joseph Marcello 12 Mepham  
11 11.84 Daron Proctor 12 Port Washington  
12 11.95 Nicholas Thomas 12 Syosset  
13 12.05 Ashton Jackson 12 East Meadow  
14 12.15 Andre Wilkes 11 Freeport  
15 12.21 Gordon Bagley 11 Port Washington  
16 12.24 Joon Chang 12 Syosset  
17 12.26 Dylan Donegan 9 Hicksville  
18 12.30 Ryan Tropp 12 Oceanside  
 

Race: Finals(Open)     Event: 110 HH

Place Time Name Grade School 
1 15.48 Shamar King 12 Uniondale  
2 15.54 Pugliano Michael 12 Massapequa  
3 16.51 Mickenson Simon 12 Westbury  
4 16.88 Jordon Quinn 9 Freeport  
5 17.03 Brenden Moritz 12 Farmingdale  
6 17.14 Sean Ramirez 12 Farmingdale  
7 17.43 Jadore Foote 12 Uniondale  
8 17.83 Christian Primavera 10 Massapequa  
 

Race: Prelims(Open)     Event: 110 HH

Place Time Name Grade School 
1 15.47 Shamar King 12 Uniondale  
2 15.94 Mickenson Simon 12 Westbury  
3 15.96 Pugliano Michael 12 Massapequa  
4 16.34 Sean Ramirez 12 Farmingdale  
5 16.82 Christian Primavera 10 Massapequa  
6 16.93 Brenden Moritz 12 Farmingdale  
7 17.19 Jordon Quinn 9 Freeport  
8 17.23 Kyle Li 11 East Meadow  
9 17.24 Brandon Long 11 Uniondale  
10 17.69 Justin Koczko 10 Garden City  
11 17.80 Jadore Foote 12 Uniondale  
12 18.24 Sergio Talamo 10 Massapequa  
13 18.30 Sonny D'Errico 10 MacArthur  
14 18.35 Chris Vartoukian 12 MacArthur  
15 18.97 Dylan Vargas 10 MacArthur  
16 19.24 Anthony Scotto 11 Mepham  
17 21.78 William Nugent 12 Garden City  
 

Race: Finals(Open)     Event: 200 M

Place Time Name Grade School 
1 22.20 Isaiah Gray-Jordan 12 Uniondale  
2 22.20 Jaden Mason 12 Freeport  
3 22.92 Anthony Cuccia 11 Garden City  
4 23.25 Brandon Robinson 11 Uniondale  
5 23.52 Mark Siebenhuener 11 Plainview Kennedy  
6 23.67 Albee Jules 12 Westbury  
7 30.97 Nolan Smithwick 12 Syosset  
 

Race: Prelims(Open)     Event: 200 M

Place Time Name Grade School 
1 22.35 Jaden Mason 12 Freeport  
2 22.86 Isaiah Gray-Jordan 12 Uniondale  
3 22.87 Anthony Cuccia 11 Garden City  
4 22.90 Andre Leslie 12 Farmingdale  
5 23.27 Nolan Smithwick 12 Syosset  
6 23.32 Brandon Robinson 11 Uniondale  
7 23.37 Mark Siebenhuener 11 Plainview Kennedy  
8 23.54 Albee Jules 12 Westbury  
9 23.58 Isaiah Lee 12 Uniondale  
10 23.73 Joseph Marcello 12 Mepham  
11 23.89 Maximus Carris 10 Garden City  
12 23.89 Aidan Aguirre 11 Hicksville  
13 23.92 Christopher Roukis 10 Garden City  
14 24.06 Robin Alvarez 11 Farmingdale  
15 24.26 Joshua Gordon 12 Farmingdale  
16 24.58 Gabriel Genna 10 MacArthur  
17 25.05 Deshaun Maitland 10 Mepham  
18 25.69 Joseph Roldan 12 Hicksville