Welcome! Register or Login       Visit Us:   
Search this site:  
Reporting on: 7,921 meets 1,176,705 performances
 
 
 

League meet 3 - boys Conf. 1,3

Original result sheets: League Meet 3

Monday, April 8, 2019    Location: Massapequa HS
 
Team:  Boys | Girls | Combined
 
Event Group: 
 
View by:  Overall  |  State class
Boys Spring Track 2019 Girls Spring Track 2019

Race: Final(Unseeded)     Event: 100 M

Place Time Name Grade School 
1 11.9 h Mark Siebenhuener 9 Plainview Kennedy  
2 12.6 h David Kim 11 Plainview Kennedy  
3 12.7 h Marvin Dan 11 Plainview Kennedy  
4 13.0 h Jaemin Song 9 Plainview Kennedy  
5 13.2 h Ben Yacht 10 Plainview Kennedy  
6 13.3 h Ethan Epstein 10 Plainview Kennedy  
7 13.5 h Evangelos Papadatos 10 Plainview Kennedy  
8 13.9 h Zongyu Ma 11 Plainview Kennedy  
9 14.0 h Nadav Elkayam 9 Plainview Kennedy  
 

Race: Final(Open)     Event: 100 M

Place Time Name Grade School 
1 10.9 h Alexander Hertz 12 Syosset  
2 11.0 h Alec Padron 10 Massapequa  
3 11.5 h Anthony Como 12 Syosset  
4 11.6 h Connor O'Brien 11 Syosset  
5 11.8 h Isaiah Forbes 11 Baldwin  
6 11.9 h Zackery Roberts 9 Massapequa  
7 12.2 h Sean Nuzio 11 Massapequa  
8 12.3 h Emil Acosta 11 Baldwin  
9 12.6 h Joshua Davis 12 Baldwin  
 

Race: Final(Nonsoring)     Event: 100 M

Place Time Name Grade School 
1 11.7 h Nicholas Thomas 10 Syosset  
2 11.9 h Maurice Webster 10 Baldwin  
3 12.2 h Joshua Cruz 12 Baldwin  
4 12.3 h Amani Lewis 12 Baldwin  
5 12.4 h Jahlil Treasure 12 Baldwin  
6 12.4 h Mycal Ransom 12 Baldwin  
7 12.5 h Jaylin Menefee 11 Baldwin  
8 13.6 h Chris Worrell 12 Baldwin  
 

Race: Final(Open)     Event: 110 HH

Place Time Name Grade School 
1 14.5 h Nicholas Bianco 11 Massapequa  
2 15.8 h Chris Drury 12 Massapequa  
3 15.9 h Jordan Zaia 12 Massapequa  
4 16.8 h Jeremy Jean-Baptiste 11 Baldwin  
5 18.7 h Justin Ross 11 Baldwin  
 

Race: Final(Open)     Event: 200 M

Place Time Name Grade School 
1 22.9 h Juan Arango 11 Massapequa  
2 23.1 h Alec Padron 10 Massapequa  
3 23.6 h Jared Howes 9 Massapequa  
4 24.1 h Nicholas Thomas 10 Syosset  
5 24.4 h Mutiu Shittu 12 Baldwin  
6 24.4 h Mycal Ransom 12 Baldwin  
7 25.1 h Emil Acosta 11 Baldwin  
8 25.5 h Maurice Webster 10 Baldwin  
 

Race: Final(Nonsoring)     Event: 200 M

Place Time Name Grade School 
1 24.3 h Ronardo Brizeus 10 Baldwin  
2 24.5 h Jahlil Treasure 12 Baldwin  
3 24.5 h Amani Lewis 12 Baldwin  
4 24.6 h Isaiah Forbes 11 Baldwin  
5 25.4 h Zackery Roberts 9 Massapequa  
6 25.4 h Joshua Cruz 12 Baldwin  
7 25.6 h Justin Stuart 11 Baldwin  
8 25.6 h michael Pugliano 10 Massapequa  
9 25.9 h Nicholas Tasielli 11 Massapequa  
10 26.1 h Matthew Bianchi 10 Syosset  
11 26.5 h Kimani Clarke 11 Baldwin  
12 26.5 h Chris Worrell 12 Baldwin  
13 27.5 h Garouni Saint-Louis 12 Baldwin  
 
Girls Spring Track 2019 Boys Spring Track 2019

Race: Final(Open)     Event: 100 M

Place Time Name Grade School 
1 13.6 h Josephine Alliano 12 Massapequa