Welcome! Register or Login       Visit Us:   
Search this site:  
Reporting on: 6,134 meets 964,740 performances
 
 
 

State Qualifier Meet

Tuesday, February 11, 2020    Location: St. Anthony's HS
 
Team:  Boys | Girls | Combined
 
Event Group: 
 
View by:  Overall  |  County Class
Boys Winter Track 19/20

Race: FINAL(Event 3)     Event: 55 M

Place Time Name Grade School 
1 06.45 Andre Leslie 11 Farmingdale  
2 06.60 Andre Leslie 11 Farmingdale  
3 06.62 Jaden Mason 11 Freeport  
4 06.63 Andrew Decoteau 12 Baldwin  
5 06.65 Taiki Hirooka 12 Port Washington  
6 06.65 Taiki Hirooka 12 Port Washington  
7 06.66 Luke Martin 12 North Shore  
8 06.67 Jaden Mason 11 Freeport  
9 06.68 Marco Motroni 11 Manhasset HS  
10 06.70 Andrew Decoteau 12 Baldwin  
11 06.71 Marco Motroni 11 Manhasset HS  
12 06.71 Luke Martin 12 North Shore  
13 06.75 Christopher McDonald 11 Hewlett  
14 06.76 Ryan Williams 12 VS North  
15 06.77 Joshua Gordon 11 Farmingdale  
16 06.79 Ethan Sochinsky 12 Division Avenue  
17 06.86 Louis Ridley 12 Malverne  
 

Race: FINAL(Event 9)     Event: 55 HH

Place Time Name Grade School 
1 07.89 Amir Cambridge 12 Farmingdale  
2 08.01 Matthew Foster 12 VS North  
3 08.03 Nicholas Bianco 12 Massapequa  
4 08.04 Jeremy Jean-Baptiste 12 Baldwin  
5 08.24 Milton Morris 11 VS North  
6 08.25 Anthony Munro 10 Seaford  
 

Race: PRILIMINARY(Event 9)     Event: 55 HH

Place Time Name Grade School 
1 07.96 Nicholas Bianco 12 Massapequa  
2 08.12 Matthew Foster 12 VS North  
3 08.15 Anthony Munro 10 Seaford  
4 08.15 Amir Cambridge 12 Farmingdale  
5 08.19 Milton Morris 11 VS North  
6 08.20 Jeremy Jean-Baptiste 12 Baldwin  
7 08.41 Olowadolapo Babalola 11 West Hemp  
8 08.46 Sean Condenzio 11 Calhoun  
9 08.53 Justin Ross 12 Baldwin  
10 08.59 Ryan Bruce 12 Hewlett  
 

Race: FINAL(Event 14)     Event: 300 M

Place Time Name Grade School 
1 35.88 Cavel Campbell 12 Hempstead  
2 36.22 Jonathan Gamarra 12 Oceanside  
3 37.54 Christian Quinn 11 Freeport  
4 37.97 Juan Arango 12 Massapequa  
 

Race: PRILIMINARY(Event 14)     Event: 300 M

Place Time Name Grade School 
1 35.50 Jonathan Gamarra 12 Oceanside  
2 35.65 Cavel Campbell 12 Hempstead  
3 36.06 Jaden Mason 11 Freeport  
4 36.21 Christian Quinn 11 Freeport  
5 36.47 Juan Arango 12 Massapequa  
6 36.48 Nicholas Hoene 12 Hicksville  
7 36.53 Jeremiah Omeike 12 Elmont  
8 37.28 Ethan Sochinsky 12 Division Avenue  
9 37.39 RASHAD TEACHEY 12 Malverne  
10 37.50 Marco Motroni 11 Manhasset HS  
11 37.57 Ronardo Brizeus 11 Baldwin  
12 37.96 Daniel Browne 11 Wantagh  
13 38.96 Aidan Aguirre 10 Hicksville